AKTUÁLNĚ / Krimi

2.8.2013

Až osmiletý trest hrozí muži za dlouholeté týrání přítelkyně

MĚLNÍK

Dvaapadesátiletý muž z Mělnicka, po dobu nejméně sedmi let, v místech společného soužití týral svoji devětadvacetiletou přítelkyni. Své oběti vyhrožoval smrtí a docházelo i k bití, kdy poškozenou napadal údery pěstí, otevřenou dlaní a kopanci. Svými útoky družce způsobil viditelné pohmožděniny a oděrky na různých částech těla.

Jednání agresora vygradovalo během několika uplynulých dní, kdy v jednom případě ženu násilím zatáhl do domu, zde jí vyhrožoval s kuchyňským nožem v ruce zabitím a ve druhém, ke kterému došlo devětadvacátého července, letošního roku, opět napadenou zavlekl do domu, kde následovaly údery pěstí do hlavy, povalení na zem a kopance do celého těla. Přitom ženě způsobil krvácivé zranění. Po skončení útoku tyran z místa utekl, což ženě umožnilo přivolat si lékařskou pomoc. Lékařem byla způsobená zranění předběžně kvalifikována jako středně těžká. Jednalo se o zlomeninu nosu, pohmoždění obličeje a otřes mozku. Celý uvedený incident navíc sledoval jejich nezletilý syn. Dle poškozené k útokům docházelo z malicherných důvodů, například neutřenému prachu.

Policisté násilníka zadrželi následujícího dne a umístili do policejní cely. Den poté zahájil policejní vyšetřovatel trestní stíhání osoby pro trestný čin, týrání osoby žijící ve společném obydlí, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od dvou do osmi let. Trestní stíhání je nadále vedeno na svobodě.

Autor / zdroj: Václav Tichý

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Stěnu u přehrady zdobí nové graffiti

Tenisová zeď mezi druhým a třetím hřištěm u přehrady Mšeno dostane novou tvář. Bude se z ní usmívat dětský motiv chobotnice se třemi hrníčky, které sy

Post

Na 50 druhů piv z 16 pivovarů se představí na třetím ročníku Festivalu piva v Neratovicích

Přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce zajímavých českých pivovarů se koná ve Smetanově ulici, v parku za městským kinem.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA